‘s-Lands werf 269
3063 GH Rotterdam
Prijs
€ 345.000,- k.k.
Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
57 m2
inhoud
195 m3
Aantal kamers
2
Aantal Slaapkamers
1
Geintereseerd?
Fantastische 2-kamer bovenwoning van 57 m2, met waanzinnig uitzicht over de Skyline van Rotterdam! Het appartement beschikt o.a. een ruime en lichte woonkamer, balkon op het zuiden, open keuken en ruime slaapkamer. De locatie aan de ‘s-Lands Werf bevindt zich in een levendige omgeving, met nabijgelegen winkels zoals diverse supermarkten en gezellige koffietentjes. Daarnaast is het goed bereikbaar met het openbaar vervoer en ligt de wijk gunstig ten opzichte van diverse uitvalswegen en de snelwegen A13, A16 en A20. Gelegen in het hart van Rotterdam, biedt de locatie een unieke mix van stedelijk comfort en rustige charme. De omgeving wordt gekenmerkt door prachtige grachten, sfeervolle straatjes en groene pleinen, waardoor het een intieme sfeer heeft. Nabij het appartement is sinds 2 jaar een nieuwe jachthaven aangelegd waar vanaf het voorjaar tot het najaar zeilboten en kleine motorjachten langskomen varen. Langs het Boerengat ligt een wandelpromenade. Dit maakt het een ideale plek voor mensen die graag rustig willen wonen, maar toch willen genieten van het bruisende stadsleven dat binnen handbereik ligt.
Indeling:
Afgesloten portiek met bellentableau, postbussen, lift en trapopgang naar de 6e verdieping.
6e verdieping:
Ruime hal/entree met ruimte voor de wasmachine/droger, toilet en toegang tot alle vertrekken op deze verdieping. Wanneer je het woongedeelte betreedt word je direct overspoeld door een waanzinnig mooi en vrij uitzicht over de Skyline van Rotterdam. Door de grote raampartijen kijk je helemaal vrij uit en treedt er een prachtige lichtinval binnen, wat het nog ruimtelijker doet aanvoelen. De woonkamer staat in directe verbinding met de open keuken welke beschikt over diverse soorten inbouwapparatuur zoals een elektrische kookplaat met geïntegreerde afzuiging (BORA), vaatwasser, oven en koel-/vriescombinatie. De open verbinding naar de woonkamer vanuit de keuken zorgt ervoor dat je tijdens het koken altijd in contact kunt blijven met je gezelschap. Vanuit zowel het woongedeelte als de keuken is er toegang tot het heerlijke ruime balkon gelegen op het zonnige zuiden, vanwaar je zowel overdag als in de avond kunt genieten van het adembenemende uitzicht! De slaapkamer is ruim van formaat en biedt voldoende plek voor een kledingkast. Vanuit de slaapkamer bereik je de badkamer met douche, wastafel met meubel en de wasmachineaansluiting.
Berging + gemeenschappelijke fietsenberging:
Behorende bij het appartement is er een berging van circa 5 m2 en een gemeenschappelijke fietsenberging.
Bijzonderheden:
-Eigen grond
-Bouwjaar 1966
-Woonoppervlakte 57 m2
-Energielabel D
-Het appartementencomplex beschikt over een lift
-Voorzien van een balkon op het zuiden
-Het appartement heeft een prachtig uitzicht op de Maas en het Boerengat
-Zeer actieve en professionele VvE
-De V.v.E. bijdrage en servicekosten bedragen € 450,26. Bij de servicekosten zijn inbegrepen de diensten van een inwonende huismeester, post en krant worden boven gebracht en vuilnis wordt iedere doordeweekse dag aan de deur opgehaald. Portiek, trappen en etages worden wekelijks schoongemaakt.
-De “Pelikaan” is een goed onderhouden complex in een rustige, autoluwe omgeving
-Ruime berging aanwezig van 5 m2 en gemeenschappelijke fietsenstalling
-In de koopovereenkomst zal er gezien het bouwjaar een ouderdoms- en funderingsclausule worden opgenomen
-Oplevering
-In overleg
vandeVijver Makelaardij behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel uw eigen aankoopmakelaar in.
Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.