Coolhaven 234C

3024 AN Rotterdam

Prijs

€ 325.000,- k.k.

Bouwjaar

1955

Woonoppervlakte

64 m2

inhoud

218 m3

Aantal kamers

3

Aantal Slaapkamers

2

Geintereseerd?

NEEM CONTACT OP MET DE MAKELAAR

Wonen met een fantastisch vrij uitzicht over het water? Dat kan in dit 3-kamer appartement van 64 m2 met 2 balkons aan de Coolhaven. De ligging van de woning is perfect en je hebt vanuit je woonkamer een waanzinnig uitzicht over de haven! Het appartement beschikt o.a. over een ruime woonkamer, 2 slaapkamers en 2 balkons. Zowel de Lloydpier als de Nieuwe Binnenweg liggen in de directe omgeving. Er zijn tevens diverse recreatie mogelijkheden zoals het Euromast park en o.a. een fitnesschool, supermarkten, horeca gelegenheden en openbaar vervoer (metrostation Coolhaven) in de omgeving.

Indeling:
Gesloten portiek met trapopgang naar de 2e verdieping.

2e verdieping:
Ruime hal met meterkast, separaat toilet, vaste kast en toegang tot alle vertrekken op deze verdieping. De woonkamer is gelegen aan voorzijde van de woning. Bij binnenkomst vallen direct de fraaie details van de woning op, zoals de originele houten vloer, schouw, sierlijsten en karakteristieke en-suite schuifdeuren. Het eetgedeelte is centraal gelegen tussen het zitgedeelte en de master bedroom en staat in open verbinding met beide ruimtes. Dankzij de en-suite schuifdeuren kunnen deze ruimtes op stijlvolle wijze van elkaar worden gescheiden. De master bedroom is gelegen aan de achterzijde van de woning en is erg ruim en licht. Vanuit deze kamer heb je toegang tot het eerste balkon, gelegen op het zuiden, waar je de hele dag heerlijk van de zon kunt genieten! De 2e slaapkamer met vaste kast (wasmachineaansluiting) is ook gelegen aan de achterzijde en is multifunctioneel in te richten als bijvoorbeeld een kinder-, werk-, kasten- of slaapkamer. De unieke keuken met een granito keukenblad beschikt over diverse soorten inbouwapparatuur zoals een 4-pits gasfornuis met afzuigkap, oven, vaatwasser en geeft toegang tot het 2e balkon. gelegen op het noorden met een prachtig uitzicht de Nieuwe Maas! De badkamer beschikt over een inloop(regen)douche en een wastafel.

Bijzonderheden:
-Bouwjaar 1955
-Woonoppervlakte ca. 64 m2
-Woning beschikt over een inpandige berging van ca. 2 m2
-Gehele woning is voorzien van dubbel glas
-Energielabel C
-Karakteristieke details
-2 balkons (noord, zuid)
-Actieve VvE, maandelijkse bijdrage € 130,-
-Verwarming en warm water middels CV-ketel (remaha)
-In de koopakte zal gezien het bouwjaar een ouderdoms- en funderingsclausule worden opgenomen

Oplevering:
-In overleg

vandeVijver Makelaardij behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel uw eigen aankoop makelaar in.

Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.

Geintereseerd?

NEEM CONTACT OP MET DE MAKELAAR