Baljuwplein 7

3033 XA Rotterdam

Prijs

€ 550.000,- k.k.

Bouwjaar

1938

Woonoppervlakte

85 m2

inhoud

284 m3

Aantal kamers

5

Aantal Slaapkamers

3

Geintereseerd?

NEEM CONTACT OP MET DE MAKELAAR

Prachtige 4-kamer benedenwoning van 85 m2 met een tuin op het oosten en gelegen in de mooie Provenierswijk. Dit sfeervolle appartement beschikt o.a. over een ruime woon-/eetkamer, open keuken, 3 slaapkamers, een souterrain en een ruime achtertuin. Het Baljuwplein is een leuke en rustige straat aan een kindvriendelijk parkje en plantsoen en ligt op korte afstand van het bruisende stadscentrum en Centraal Station. De Provenierswijk kenmerkt zich door het aanbod van goede eetgelegenheden waardoor je omringd bent door hotspots! Bovendien bevinden zich de buurten Blijdorp en het Oude Noorden in de directe omgeving waar je terecht kunt voor ontspanning (o.a. Vroesenpark). Verder zijn alle denkbare voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, avondwinkels, het openbaar vervoer (Centraal Station op loopafstand) en is het appartement bijzonder gunstig gelegen ten opzichte van de uitvalswegen A13 en A20.

Indeling:
Open portiek met trap naar de woonverdieping.

Begane grond:
Ruime hal met tochtportaal, meterkast en toegang tot alle vertrekken op de begane grond. De ruime L-vormige woonkamer beschikt over een prachtige lichtinval door de grote raampartijen aan de voorzijde wat zorgt voor een fijne en lichte sfeer. Door de prachtige raampartijen geniet je van een vrij uitzicht, met in de verte de welbekende ingang van Diergaarde Blijdorp. De royale woon-/eetkamer en de open keuken staan in directe verbinding met elkaar. De moderne keuken beschikt o.a. over een 4-pits gasfornuis met afzuiger, vaatwasser, oven en een koel-/vriescombinatie. Doordat het direct grenst aan het eetgedeelte kun je tijdens het koken altijd in contact blijven met je gezelschap. Via de woon-/eetkamer is er via openslaande deuren toegang tot het ruime terras welke gelegen is op het oosten en via een trap naar de ruime tuin gaat. De volledig betegelde badkamer beschikt over een douchecabine, toilet, designradiator, wastafel met wastafelmeubel. Aan de achterzijde bevindt zich de 1e slaapkamer welke zeer ruim is. De 2e slaapkamer tevens aan de achterzijde kan goed fungeren als slaapkamer, maar ook als homeoffice of kinderkamer.

Op de 2e etage bevindt zich de 3e slaapkamer met aangrenzend een souterrain.
De 3e slaapkamer met vaste kast, bevindt zich ook aan de achterzijde en is multifunctioneel in te richten.

Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1938
– Gelegen op eigen grond
– Energielabel D
– Voorzijde heeft sinds 2022 HR++ beglazing. Achterzijde is nog enkel glas
– In 2011 is elektra opnieuw aangelegd
– Souterrain
– Achtertuin op het oosten
– Woonoppervlak ca. 85 m2
– Verwarming en warmwater door middel van een C.V.-ketel, bouwjaar 2011
– Bijdrage V.v.E. € 128,47 per maand
– Gelegen in een gebied dat is aangewezen als beschermd stads-/dorpsgezicht
– In de koopakte zal gezien het bouwjaar een ouderdoms- en een funderingsclausule worden opgenomen

Wil je als eerste op de hoogte zijn van ons aanbod?
Volg ons op Instagram @vandevijver_makelaardij of TikTok @vandevijvermakelaardij

Oplevering:
-In overleg

vandeVijver Makelaardij behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel uw eigen aankoopmakelaar in.

Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.

Geintereseerd?

NEEM CONTACT OP MET DE MAKELAAR