vandeVijver Makelaardij vandeVijver Makelaardij
  • menu
  • kantoor
  • aanbod
    • te koop
    • te huur
    • verkocht
    • verhuurd
  • buurten
  • contact
  • klantbeoordelingen

van der Sluysstraat

3033 Rotterdam
Prijs € 25.000,- k.k.

Over van der Sluysstraat

Vraagprijs € 25.000,- k.k.

Te koop! Parkeerplaats gelegen op een afgesloten parkeerterrein van Residence Schieburgh met een ingang aan de Van der Sluysstraat te Rotterdam.

De locatie van de parkeerplaats is op de foto’s aangegeven door middel van een pijl. Het terrein is afgesloten en is bereikbaar door middel van een elektrisch hek. Het hek kan worden geopend door middel van een zender. Er zal 1 zender worden geleverd bij de koop van de parkeerplaats.

De parkeerplaats maakt onderdeel uit van een VvE. De VvE is actief en de jaarlijkse bijdrage bedraagt € 146,75,-

Oplevering:
-In overleg, kan per direct.

VandeVijver Makelaardij behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel uw eigen aankoop makelaar in.

Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.

Meer informatie

Instagram Funda Facebook

vandevijver

vandeVijver Makelaardij
bentinckplein 9
3039 kl rotterdam
tel. 0102037947
mob. 0653982648
info@vandevijvermakelaardij.nl
ma. tm vrij. 9.00 tot 18.00
donderdag 9.00 tot 20.00
zaterdag op afspraak
  • kantoor
  • aanbod
    • te koop
    • te huur
    • verkocht
    • verhuurd
  • buurten
  • contact
  • klantbeoordelingen